Fotoplátna

originální fotografie pro Váš interiér 

Doplňte svůj interiér o náherná stylová fotoplátna. Velkoformátová fotografie vytištěná na plátno a vypnutá na rám je zcela výjimečnou záležitostí!  

Tisk na fotografické plátno představuje vrcholovou ligu a zároveň něco pro skutečné znalce a fotografické fajnšmekry. Fotografie jsou vytištěny na exkluzivním plátně a následně napnuté na dřevěný rám. Tato fotografická díla lze označit za pomyslný "high-end" velkoformátového foto tisku. Zcela jedinečná a exkluzivní záležitost! 
 

               


Díky bohaté struktuře plátna a přírodnímu materiálu dostanete: obrovský kontrast, široký barevný gamut, velký rozsah odstínů šedé a také vysoce odolné výtisky, co vydrží desítky let!

Nabízíme to nejlepší - kombinace fotografického plátna s vysokou gramáží (340-450g/m2) a kvalitního dřevěného rámu zaručí perfektní výsledky a stálost vašich nádherných foto obrazů. Standardně jsou skladem k dispozici běžné formáty:

standardní rozměry: 30 x 40, 40 x 60, 60 x 90 cm
čtvercové formáty: 30 x 30, 40 x 40, 60 x 60 cm.
panoramatické snímky: 30 x 90, 40 x 120, 50 x 150 cm

Kromě běžných formátů není problém čtvercový ani panoramatický formát v pohledovém rozměru 100 x 300 cm . Díky profesionálním materiálů Vám vyrobíme libovolný foto obraz přímo na míru. 
 

        

Foto-obraz zezadu: vypnutí a lsponkování plátna k rámu - bytelný vyztužený rám umocní robustnost, skvělý dojem. Vše ruční práce: kvalitní rám Nielsen, rohové klíny a středová výztuha u větších formátů k vypnutí rámu.


Nabízíme vnitřní klínové rámy - pro napnutí plátna. Rámy jsou z kvalitního dřeva a slouží jako vnitřní výztuha. Pro vytvoření uměleckého díla nejvyšší kvality je fotoplátno ještě osazeno do vnějšího rámu či decentní dekorační lišty. Pro fotoplátna používáme výhradně profesionální materiál značek FOMEI, CANON, EPSON, HAHNEMÜHLE, NIELSEN.

Možno objednat jakékoliv barevné provedení.

Fotoplátna

Fotokoláž

Fotomozaika

Couldn't retrieve tweets! Wrong username?